Хобби

Подарунки на Новий Рік 2015 своїми руками: найкращі ідеї

Написал Margo в 17:01, 18 декабря 2014 г.

Подарунки на Новий рік 2015 - це не тільки приємна традиція, це ще й прекрасний привід продемонструвати своїм рідним і близьким щиру любов і прихильність. 

Звичайно, куплений подарунок - це добре, але подарунок, зроблений своїми руками, ще прекрасніший, так як він зберігає в собі частинку душі того, хто дарує і завжди буде нагадувати одержувачу про Вас. 

Пропонуємо вам кілька простих і цікавих ідей, які порадують Ваших любих людей в Новий рік 2015.

1. Якщо ви вмієте в'язати, то можете вважати, що вам особливо пощастило. Можна створювати будь шедеври, починаючи від шарфів і закінчуючи самими стильними платтями і сведрами. Новий рік 2015 - прекрасний привід одягнути всю свою сім'ю, причому зробити це так, щоб аналогів подарунків не існувало в принципі.

2. Ще одна приємна в'язана дрібниця: це холдер для чашки, з якої чай, кава або інша гарячя рідина стане ще смачнішою і теплішою.

3. Власноруч зшита або оформлена подушка, аналогів якої неможливо знайти ні в одному магазині - подарунок, який нікого не залишить байдужим. На ній, до речі, можна вишити ваші побажання одержувачу.

4. Мило ручної роботи - це в наш час дуже модно і корисно. Якщо ви цим мистецтвом володієте, то вам дуже пощастило: запасайтеся травами та ефірними маслами, і радуйте близьких унікальними моментами.

         

5. Створювати ялинки - це головне новорічне мистецтво. Можна робити їх зі всього: з картону, дощику і навіть з цукерок і фруктів - такий подарунок на Новий рік 2015, просто не може залишитися без уваги.

6. Фотоколаж - ідея для подарунка, яка актуальна завжди, і Новий рік 2015 - не виняток. Збирайте кращі фото, оформляйте їх дощиком, іграшками, сніжинками та іншою типовою атрибутикою і насолоджуйтеся щирими посмішками одержувачів.

 

7. А якщо ви любите і вмієте готувати, то можна порадувати ваших близьких істинними новорічними їстівними сувенірами. Пряникові чоловічки або будиночки, як у старій казці, змусять серця одержувачів ваших подарунків мерзнути від радості.

       


 
Комментарии к посту « Подарунки на Новий Рік 2015 своїми руками: найкращі ідеї»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, подарунки своїми руками