Хобби

Овечка з флісу своїми руками на Новорічну ялинку 2015

Написал Margo в 13:07, 25 декабря 2014 г.

З наближенням Нового року 2015 кожен з нас починає замислюватися про новорічні подарунки та сувеніри. І немає кращого подарунка для рідних, близьких, та й просто добрих знайомих, ніж зроблений своїми руками сувенір на Новорічну ялинку 2015 у вигляді тварини-символу наступаючого року. Ми пропонуємо вам, з м'якого флісу зшити милу і добру овечку - символ Нового року 2015 року.

Починаємо роботу над нашою овечкою з флісу на Новорічну ялинку 2015 з викрійки. Залежно від того, якого розміру хочемо отримати овечку, малюємо на папері всі деталі майбутньої іграшки. Вона складатиметься з таких частин: передня і задня частина голови - по 1 деталі, половина тулуба - 2 деталі, вухо - 4 деталі, копитця - 2 деталі. На деталях голови і тулуба не забуваємо намітити виточки, для того щоб готові частини мали об'ємну форму.

Викроюємо всі частини нашої іграшки з м'якого флісу білого кольору і сточуємо виточки. Не забуваймо, що вушка наші будуть двосторонніми, тобто одну частину кожного вуха потрібно викроїти з флісу білого кольору, а другу - з флісу рожевого кольору. Зшиваємо деталі вушок попарно.

Зшиваємо попарно деталі голови і тулуба, і набиваємо їх синтепоном. При зшиванні голови не забуваємо пришити до неї вушка. Тепер до тулуба потрібно приробити ніжки. Їх будемо виготовляти з тонкого шнурка або товстої капронової нитки. Закріпити ніжки на тулуб найлегше, протягнувши шнурок в товсту «циганську» голку з великим вушком і прошити ним тулуб. На кінцях шнурків-ніжок зав'язуємо вузлики.

Після цього переходимо до виготовлення копитець. Їх ми викроїмо з тканини контрастного кольору і закріпимо на ніжках, стягнувши за допомогою звичайної нитки та голки.

Збираємо всі частини нашої іграшки разом. Вишиваємо на голові оченята і посмішку, а на шиї зав'язуємо бантик. 

Наша чарівна овечка на Новорычну ялинку 2015 з флісу готова!


 
Комментарии к посту « Овечка з флісу своїми руками на Новорічну ялинку 2015»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, іграшки своїми руками