Хобби

Овечка з фетру на Новий Рік 2015 своїми руками

Написал Margo в 18:05, 24 декабря 2014 г.

Наступаючий Новий Рік 2015, як відомо, буде роком Вівці - милої пухнастої тварини. Руки так і тягнуться до ножиць і ниток, щоб створити щось красиве, символічне, м'яке і приємне.

Новорічні вироби своїми руками навіюють приємні відчуття очікування, налаштовують на потрібний лад, дарують умиротворення і тиху радість.

Одним з варіантом виробу своїми руками до Нового року 2015 є пошиття овечки з фетру. Її можна шити разом зі своїми дітьми - їм обов'язково сподобається таке спільне заняття. Зазвичай це зближує дітей і батьків, крім того, привчає до праці, посидючості, розвиває творчість і фантазію.

Способів і викрійок для того, щоб зшити фетрову овечку - маса, але ми зупинимося детальніше на двох майстер-класах.

Щоб пошити цю милу пару подушок-овечок своїми руками на Новий Рік 2015, вам знадобляться такі матеріали:

- фетрова тканина трьох відтінків - білого, кавового і коричневого;

- наповнювач;

- нитки в тон тканини;

- форма.

 

 

Беремо на вибір один зі шматочків фетру - білого або кавового кольору, складаємо вдвічі, докладаємо викрійку-овечку, по якій будемо шити, вирізаємо з урахуванням припуску на шви. На фетрі коричневого кольору вирізаємо вушка овечки, її ніжки і обличчя. У результаті повинно вийти дві деталі тулуба, чотири - ноги, два - вушка і два - лиця.

 

Зшиваємо дві деталі мордочки і попарно дві ніжки нашої овечки. Складаємо дві деталі тулуба разом, прикладаємо в потрібних місцях мордочку і ноги, розміщуємо їх між двома шарами тулуба. Зшивати починаємо з передньої ноги, шиємо по контуру. Дійшовши до задньої ноги, перестаньте зшивати, оскільки між передніми і задніми ногами повинен залишитися отвір для заштовхування наповнювача.

 

Наповнюємо овечку приготованим матеріалом, намагаємося не робити її занадто пухкою або занадто плоскою - знаходимо золоту середину. Як тільки наповнювач виявиться всередині, застрочіть отвір.

 

Після цього приступаємо до вушок - складаємо кожне вздовж і злегка прихоплюємо з одного краю. Готові вушка пришиваємо до голови. Ніжки пристрочуєм знизу тулуба. Овечка-подушка на Новий Рік 2015 готова! 

Шиємо ще одну аналогічну подушку з фетру іншого кольору, щоб отримати милу пару овечок.

Можна зшити овечку-іграшку своїми руками на Новий Рік 2015, не менш милу й симпатичну. Для цього вам знадобиться:

- білий, чорний або темно-сірий фетр;

- набивка;

- стрічка;

- нитки, голка, ножиці;

- форма.

Приклавши викрійку до фетру, вирізаємо овечку. Шити починаємо з мордочки. Прикладаємо чорні деталі обличчя і вушок до однієї з білих деталей тулуба.

Беремо одне вушко, складаємо навпіл один край, закріплюємо за допомогою скріпки, знову кладемо вушко на місце. Починаємо зшивати вушка, мордочку з однією з частин тулуба. Перед тим, як зшити все по колу, набиваємо мордочку невеликою кількістю набивання.

Приступаємо до очей і носа. Щоб простіше впоратися з цими деталями, дивіться на шаблон-викрійку і повторюємо за прикладом.

Потім - беремо 8 деталей ніжок, зшиваємо їх і отримуємо 4 ноги, прикладаємо їх на верхню частину задньої деталі тулуба, зверху накладаємо передню половину і починаємо зшивати все по колу. Залишаємо невеликий отвір для наповнення набиванням. Коли овечка стала пухкою, зашиваємо її до кінця. Наостанок декоруємо її стрічкою

 

Овечкою можна прикрасити новорічну ялинку 2015, якщо пришити до неї петельку. А можна просто виставити її на святковий стіл під час святкування найголовнішого свята - Нового року 2015. Вона обов'язково створить затишну атмосферу домашнього торжества.


 
Комментарии к посту « Овечка з фетру на Новий Рік 2015 своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, іграшки своїми руками