Хобби

Оригінально упакувати подарунок на Новий Рік 2015 - це просто!

Написал Margo в 12:26, 23 декабря 2014 г.

На Новий Рік 2015 ми будемо дарувати дуже багато подарунків - друзям, рідним, коханим... На все це йдуть метри пакувального паперу. А подарунки виходять не такими вже оригінальними, як хотілося б. Спробуємо поглянути на звичні речі новими очима, можливо, наші ідеї надихнуть вас на створення шедевра. 

Звичний і непривабливий пакувальний папір виглядає стильно і святково, якщо додати новорічні акценти: чарівні гудзики у вигляді ялинки або просто яскрава сніжинка. До слова сказати, сніжинки на новорічних упаковках виглядають просто чарівно!

Та ж упаковка, обв'язана тасьмою з ініціалом адресата. Просто і дуже стильно.

В якості прикрас до паперу без малюнків відмінно підійдуть різнокольорові стрічки, тесемочки, шнурки. Подивіться, який різнокольоровий феєрверк у результаті вийшов!

Пам'ятаєте, в дитинстві ми всі практикувалися у виготовленні помпончіків. Прийшла пора згадати забуті вміння, тим більше, що веселі пухнасті кульки виглядають дивно чепурно і затишно.

Застосування в декоруванні упаковки натурального матеріалу, додає вашому подарунку казковості і сердечності. Здається, що цю упаковку виконували чарівні лісові зайчики і білочки під керівництвом самого Діда Мороза. Знайшовши таку коробку під ялинкою, малюк буде в захваті!

Не страшно, що ця упаковка з розряду "економ", деталі надають їй легкості, закінченості, адресат подарунка неодмінно оцінить вашу знахідку. Крім газет, подарунок можна загорнути в журнальні листи, шматок шпалер або тканину. Пам'ятайте, що вся справа - в нюансах оформлення.

Щоб зробити упаковки-кошики, доведеться потрудитися, але результат того вартий, виглядають вони дуже симпатично! Більш того, така упаковка може послужити ще не раз.


 
Комментарии к посту « Оригінально упакувати подарунок на Новий Рік 2015 - це просто!»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля