Хобби

Об'ємні 3D сніжинки своїми руками з паперу на Новий Рік 2015

Написал Margo в 12:51, 22 декабря 2014 г.

Паперові сніжинки великого розміру - незвичайна і прекрасна святкова прикраса ручної роботи до Нового року 2015. Варіанти їх використання: прикраса у вигляді сніжинок на вікнах - як символ зими, кружляючі сніжинки під стелею - незвичайний чарівний снігопад.

Використовуйте білосніжні паперові сніжинки, святкові дзвони і оригінальної форми зірки з паперу в якості красивих, ніжних і невагомих новорічних гірлянд, які виглядають чудово на стелі і стінах, дзеркалах і вікнах.

Для того, щоб створити сніжинки - ці нестандартні прикраси своїми руками, вам необхідно підготувати білий папір, ножиці, транспортир, блиск і клей (допоможуть не тільки прикрасити ваші вироби, але і виправити, будь-яку випадкову помилку, допущену при роботі). Представлені в якості зразка сніжинки мають шість сторін, так що, вам слід скласти аркуш паперу в шість шарів.

Складіть аркуш паперу навпіл. Потім з одного боку, а потім з іншого, дотримуючись кут приблизно рівний 60 градусам на око (при необхідності скористайтеся транспортиром). Відріжте край паперу у вигляді дуги. Дана операція дозволяє створити коло на папері при повному її розвороті. Виріжте різні візерунки, залишаючи тонкі лінії на ваш смак.

Відкривати отримані сніжинки слід дуже обережно. Акуратно розгляньте їх, при бажанні додайте блиску, для додання новорічним прикрасам святкового і яскравого вигляду. Не бійтеся експериментувати з розміром, фактурою паперу, її типами і різновидами.

Такий хендмейд - новий підхід до роботи над святковими прикрасами не тільки красивий, ніжний і привабливий, але ідеальний, як екологічно чистий і вигідний економічно. Великі сніжинки, прикраси у вигляді зірок, паперових гірлянд і 3D фігур з паперу вражають. Ці шикарні святкові прикраси додадуть виключної стильності до вашої обстановки на Новий рік 2015.

Шаблони для паперових сніжинок


 
Комментарии к посту « Об'ємні 3D сніжинки своїми руками з паперу на Новий Рік 2015»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, сніжинки своїми руками з паперу