Хобби

Новорічні сніжинки 2015 своїми руками з паперу

Написал Margo в 17:52, 25 декабря 2014 г.

Найпопулярніші новорічні прикраси 2015 своїми руками з паперу - це звичайні сніжинки. Вони не вимагають від виконавця ніяких особливих навичок, ніякого дорогого матеріалу, ніяких особливих витрат часу. Все більш ніж просто, якщо не сказати елементарно. Для новорічної сніжинки 2015 знадобиться звичайний папір - від білого до кольорового, клей - краще, звичайно ПВА, скріпки канцелярські та ножиці.

Способи виразння новорічних сніжинок 2015 - найрізноманітніші: від простих, типу тих, які ми вирізали в шкільні роки з листів зошита, до складних об'ємних сніжинок. Складання способом орігамі або вирізання способом кірігамі робиться за спеціальними інструкціями з демонструванням кожного кроку. Якщо з орігамі всі більш-менш знайомі, то сніжинки в техніці кірігамі робляться спочатку складанням квадрата по діагоналі, потім згинанням кутів до середини трикутника, що його розділить на три однакових трикутника. Потім по згинах і зверху робиться по кілька паралельних фігурних надрізів, язички яких після розгортання сніжинки потрібно буде підвернути до центру під основу для створення подоби пелюсток. Крім цього, сніжинку можна прикрасити, змастивши клеєм і посипавши блискітками. Так сніжинка стане ще красивішою і яскравішою. Способом пошарового наклеювання окремих частин робиться листівка у формі сніжинки.

Такі гігантські новорічні сніжинки 2015 можна зробити своїми руками з паличок від морозива. Не вірите? Дивіться майстер-клас.

Вам знадобиться багато паличок від морозива. 

Якщо пофарбувати сніжинки в контрастний до кольору стін відтінок, то новорічний антураж буде забезпечений на 100%.

Ця хитромудра новорічна сніжинка 2015 робиться з тонесеньких смужок паперу. Уважно виконуйте всі пункти нашого матер-класу для створення причудової сніжинки.


 
Комментарии к посту « Новорічні сніжинки 2015 своїми руками з паперу»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, сніжинки з паперу