Хобби

Новорічні листівки 2015 своїми руками

Написал Margo в 16:45, 29 декабря 2014 г.

З наближенням Нового Року 2015, багато людей серйозно замислюються над тим, як виготовити листівки своїми руками на Рік Кози 2015. Не завжди покупні листівки можуть відобразити ступінь вашої креативності та бути настільки незвичайними, якими ви б хотіли їх бачити. Найчастіше, покупні листівки стандартні: вони містять певний набір красивих, але безликих фраз, прикрас, квітів. І все це без участі душі, одні чергові фрази. Те, що зроблено своїми руками, йде від серця. Крім того, дуже хочеться порадувати своїх близьких і здивувати їх своєю вмілою винахідливістю. Головним атрибутом Нового Року завжди є ялинка. Тому ялинку так люблять виготовляти своїми руками в якості виробів і малювати на листівках.

Незвичайна ялинка 2015

Для виготовлення листівки вам знадобиться:

кольоровий картон або щільний папір,

гофрований папір,

ножиці,

блискітки або бісер.

Як виготовити Новорічну листівку 2015 своїми руками:

Насамперед необхідно акуратно зігнути картон на дві рівні половини. Потім потрібно намалювати на папері ялинку, ретельно позначивши контури фігури. За цією схемою ви і будете орієнтуватися. Потім з гофрованого паперу викладіть ялинку на картон (або папір) згідно з раніше накресленої схеми. Гофрований папір хороший тим, що на відміну від звичайного кольорового паперу, дозволяє надати виробу більш реалістичний і об'ємний вигляд. Готуючи цю листівку, ви повинні дуже чітко собі уявляти, як буде виглядати ваша ялинка 2015 по завершенню процесу. Новорічну листівку можна прикрасити блискітками, бісером, залежно від вашого бажання і фантазії.

Новорічна дитяча листівка 2015 своїми руками

З виготовленням такої листівки впорається навіть дитина, однак, слід правильно зорієнтувати і показати послідовність здійснюваних кроків. 

Для виготовлення Новорічної листівки вам знадобиться:

щільний кольоровий папір,

блискітки для прикрас,

папір для обгортання,

ножиці,

клей,

фломастер,

степлер.

Як виготовити Новорічну листівку 2015 своїми руками:

Візьміть аркуш кольорового паперу і розділіть його на дві рівні половини. Це буде сама листівка, її основа, на лицьовій стороні якої ми і зробимо ялинку. Створіть макет вашої майбутньої ялинки, зробивши з паперу зеленого кольору своєрідну «гармошку». Складіть папір таким чином, щоб ялинку можна було приклеїти однією стороною до листівки, але, в той же час, виріб виглядав пишним і «живим». Отриману ялинку обов'язково потрібно прикрасити блискітками - вони будуть грати роль новорічних іграшок: всіляких кульок і бурульок.

Листівка з трубочок на новий рік 2015

Для виготовлення листівки вам знадобиться:

кольоровий картон,

скрап папір,

олівець,

клей,

блискітки або бісер.

Як виготовити Новорічну листівку 2015 своїми руками:

Перед початком роботи обов'язково слід визначитися, якої висоти у вас буде ялинка і, виходячи з цього, змоделювати фігуру ялинки так, щоб вона вільно помістилася на листівці. Наріжте кілька прямокутників з паперу, скачайте їх в трубочки. Прямокутники, природно, повинні бути різної довжини: наверх кладемо найменші полосочки, вниз - великі. Кожну трубочку потрібно промащувати клеєм. Коли ви змайструєте заготовки для вашої майбутньої ялинки, то потрібно буде акуратно склеїти отримані трубочки між собою. Робити це потрібно обережно, щоб не порвати папір. Приклейте вашу ялинку до основи листівці, прикрасьте блискітками і вона готова!

Таким чином, Новорічні листівки 2015 своїми руками може зробити будь хто, потрібно лише докласти трохи старання і зусиль! Порадуйте себе і своїх близьких дивовижними яскравими листівками! Їм буде приємно отримати в подарунок таку красу. Не завжди на подарунки потрібно витрачати багато грошей. Набагато важливіше, коли привітання робиться від чистого серця.

Фото ідеї листівок на Новий Рік 2015:

    


 
Комментарии к посту « Новорічні листівки 2015 своїми руками »
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, листівка своїми руками