Хобби

Новорічні ліхтарики 2015 своїми руками з паперу

Написал Margo в 21:30, 22 декабря 2014 г.

Ось і підходить до завершення рік 2014. Усі ми з нетерпінням чекаємо чогось нового в наступаючому Новому році 2015 і сподіваємося, що наступний рік буде обов'язково продуктивніший, веселіший, насиченіший і більш вдалим.

Для тих, хто не може сидіти без діла і бажає творити пропонуємо невеличкий майстер-клас, з виготовлення новорічних ліхтариків. Таку саморобку можна зробити з дітьми, вона цілком підійде для оформлення новорічної ялинки. Для роботи нам знадобиться кольоровий папір, клей і ножиці, нитка з голкою ну і звичайно ж маленькі діодні лампочки для новорічної ялинки.

Підвіску можна повісити як на двері, так і на стіну. Це вже, як вам більше подобається. Зробивши ліхтарики, їх потрібно просто надіти на лампочки і тоді ваша ялинка заграє більш яскравими квітами. 

Найпростіший варіант виготовлення новорічного паперового ліхтарика наступний.

Наріжте кольоровий папір або старі листівки на смужки однакової ширини (наприклад, 2 см), але різної довжини. У вас повинна вийти одна центральна найкоротша смужка, решта смужки повинні бути парними, кожна пара на кілька сантиметрів довше попередньої.

Складіть смужки разом в правильній послідовності, вирівнявши їх з одного кінця, після чого скріпіть їх степлером або клеєм. Потім вирівняйте смужки з протилежного кінця і також скріпіть їх за допомогою степлера або клею. Ліхтарик готовий!

Одна з найпопулярніших ялинкових іграшок - новорічні ліхтарики. Зробити їх дуже просто, а завдяки ефектній формі ліхтарики стануть справжньою окрасою новорічної ялинки.

Лист кольорового паперу прямокутної форми складаємо уздовж навпіл. Від лінії згину робимо паралельні надрізи на рівній відстані один від одного (надрізи повинні закінчуватися, не доходячи до країв листа 2 сантиметри). Розгортаємо аркуш паперу і звертаємо його в трубочку, кінці листа склеюємо. Тепер одночасно знизу і зверху трохи здавлюємо цю трубочку - вийшов ліхтарик.

Але це ще не все. Для ліхтарика можна зробити сердцевинку. Для цього з більш щільного паперу склеюємо трубочку, але меншого діаметру. З'єднуємо дві деталі разом (сердцевинку поміщаємо всередину ліхтарика) за допомогою клею або степлера. Ліхтарик готовий.

Застосування паперовому ліхтарику можна знайти найрізноманітніше. І просто як ялинкова прикраса. І як оформлення для невеликої вазочки або склянки (тільки в цьому випадку для ліхтарика не треба робити "серцевину"). А кілька новорічних ліхтариків, підвішених на стрічці або серпантині, перетворяться на різнобарвну гірлянду.

Всередину новорічного ліхтарика можна вставити свічку. Краще використовувати безпечні світлодіодні свічки. Якщо ви використовуєте звичайну свічку, то в цілях безпеки обов'язково помістіть її в скляний стакан.

Будинок - це символ затишку, тепла, сімейного вогнища. Ось чому в морозні, зимові дні новорічний ліхтарик у вигляді паперового будиночка буде дивитися найбільш доречно.

Дуже просто зробити будиночок з упаковки з-під соку або молока. Тільки обов'язково заклейте віконця пергаментним папером.

Новорічний ліхтарик можна зробити не тільки у формі будиночка. Можна просто в саморобній картонній коробці зробити отвори і заклеїти їх пергаментом. Прикрасить ліхтарик новорічна аплікація.


 
Комментарии к посту « Новорічні ліхтарики 2015 своїми руками з паперу»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, ялинкові іграшки своїми руками з паперу