Хобби

Новорічна вінтажна листівка 2015 своїми руками

Написал Margo в 10:21, 24 декабря 2014 г.

Наближається саме чарівне свято Новий рік 2015. У цьому невеличкому майстер-класі ми розповімо вам, як можна зробити вінтажну листівку незвичайної конструкції своїми руками на новорічну тематику. 

Для виготовлення новорічної вінтажної листівки 2015 своїми руками, знадобиться щільний аркуш білого паперу формату А4. Якщо у вас є інший колір, можете використовувати, але тільки заздалегідь продумайте всю кольорову гамму листівки, так як доведеться використати кілька кольорів. На виворітній стороні аркуша зробіть розмітку так, як показано на наступній схемі. Після того, як лист розмічений, слідуючи схемою, за допомогою канцелярського ножа і килимка для різання зробіть надріз в тому місці, де на схемі позначено червоним пунктиром. А лінії, позначені на схемі зеленим пунктиром, потрібно пробігти.

Переверніть лист лицьовою стороною вгору і зробіть згини. Спочатку зробіть згин по суцільній пробігованній лінії, тобто зігніть аркуш навпіл. А потім акуратно з лівого боку складіть в "гармошку".

Ну от, основна конструкція для листівки готова. Якщо ви робили її з кольорового картону, то вже можете приступити до декорування. А якщо з білого, то ще можете зробити листівку з двома контрастними фонами - червоним і зеленим, а також додайте трохи золота. Так як ці три кольори є символічними для Нового року 2015. Отже, спочатку виріжте чотири прямокутники відповідного розміру для кожної робочої ділянки листівки, а потім клейте їх в потрібні місця на листівки, попередньо обробивши краї самої листівки та заготовок спеціальним тонуючим чорнилом.

Тепер вирізайте будь-які вподобані картинки і клейте їх до листівки на свій розсуд.

Ось так листівка виглядає збоку. Для такої об'ємної листівки можна зробити спеціальний об'ємний конверт, так як у звичайний плоский, листівка не поміститься.


 
Комментарии к посту « Новорічна вінтажна листівка 2015 своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, листівка своїми руками