Хобби

Новорічна свічка ялинка 2015 своїми руками

Написал Margo в 12:34, 24 декабря 2014 г.

Як же приємно оточити себе речами, що зберігають в собі позитивне тепло людських рук! Особливо це актуально зараз, перед Новим Роком 2015! Сьогодні ми створюємо новорічне диво - свічку ялинку своїми руками для своїх близьких.

Підготуйте для роботи:

- Недогарки свічок або парафін;

- Воскові олівці - будемо використовувати їх в якості барвника, вони чудово плавляться. Замість воскових олівців можуть підійти харчові барвники, олійна фарба;

- Гніт або щільна бавовняна нитка;

- Щільний глянцевий папір;

- Ножиці;

- Скотч;

- Паличка, олівець, пензлик;

- Банку - 2 шт;

- Намистини, бісер;

- Ніж;

- Каструля з водою

Подрібніть недогарки свічок і складіть в банку або бляшанку, туди ж покришіть восковий олівець зеленого кольору, краще потерти його на тертці. Поставте банку з воском на водяну баню і повністю розтопіть вміст.

Згорніть кульочком глянсовий лист, це може бути обкладинка від журналу, просмикніть гніт через середину. Лист закріпіть перевернутим в склянці або банці, а гніт зафіксуйте по центру за допомогою дерев'яної палички. Тепер залишилося залити парафін і дочекатися, коли свічка застигне.

Дістаємо свічку і займаємося декором. Встановіть свічку на картон і закріпіть за допомогою клею або гвоздика (увіткніть його через картон в свічку знизу). Не забудьте підрівняти підставку ялинки, вона, напевно вийде скошеною. Зайвий гніт відріжте.

Тепер беріть пінцетом намистини і бісер, нагрівайте на інший свічці і вставляйте в «тіло» ялинки. Підставку ялинки декоруйте шишками

Все, можна зустрічати Новий рік 2015!


 
Комментарии к посту « Новорічна свічка ялинка 2015 своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, іграшки своїми руками