Хобби

Мегакреативні упаковки для новорічного подарунка 2015 своїми руками

Написал Margo в 12:08, 24 декабря 2014 г.

Витратити вечір на те, щоб зробити десяток пакетиків зі старої газети? Маячня - скажете ви. Адже зараз на кожному кроці можна замовити упаковку для будь-якого подарунка, самому підібрати забарвлення паперу, стрічок і бантика. Але ті, хто любить дарувати і отримувати в дар щось оригінальне, неординарне і мегакреативне, розуміє, що подарунок, підібраний зі знанням справи, з толком зроблений своїми руками, та ще й піднесений красиво... мрія будь-кого! Отже, як же зробити новорічну упаковку 2015 неповторною?

Робимо подарунковий пакет з цупкого паперу

Щоб зробити такий новорічний пакет своїми руками, потрібно використовувати досить щільний, лощений папір, але багато рукодільниць з успіхом використовують звичайні газети і глянцеві журнали, - головне, щоб виріб витримав вагу подарунка. Уважно вивчіть майстер-клас і вперед! Всі стики і деталі гарненько промазуйте клеєм, і ні в якому разі не використовуйте для склеювання двосторонній скотч - це ненадійно. Таку упаковку можна прикрасити забавною бірочкою або бантом, а також стрічками або підвісками, ялинковою іграшкою, паперовою сніжинкою чи ангелом.

Новорічні коробочки всіляких форм

Як виявилося, зробити мегакреативну упаковку для новорічного подарунка 2015 - легко! Досить придбати канцелярський ніж і достатню кількість картону. Також вам можуть стати в нагоді клей, степлер і всілякі прикраси.

Схема роботи проста: малюєте і вирізаєте з паперу вподобаний трафарет, переводите його на картон і акуратно вирізуєте заготовку. Далі робите легкі надрізи в місцях згину і збираєте коробку.

 

   

 

 

 

 

 

Для малюків упаковувати новорічні подарунки потрібно в максимально яскравий забавний папір, а форму коробочок підбирати несподівану, наприклад, мініатюрного кросівка:

 

Як можна красиво упакувати пляшку

Якщо запрошення на новорічну вечірку застало вас зненацька, а часу на пошуки подарунка немає - купіть пляшку хорошого вина. А упакувати її можна і своїми руками...

        

Подвійна новорічна упаковка

     

Використовуйте незвичайні матеріали: сірникові коробки, газети, листівки

Щоб ваш новорічний подарунок виділявся серед купи інших, запам'ятався надовго і вразив з першого погляду, потрібно використовувати щось неординарне. Наприклад, запакуйте мініатюрний презент в сірникову коробку або горіхову шкаралупу! Використовуйте замість лощеного паперу - газети, зшивайте коробочки зі старих листівок, ховайте подарунки в яєчні лотки, скляні банки! Варіантів безліч, озирніться навколо, і вам обов'язково прийде в голову якась мегакреативна ідея!

        


 
Комментарии к посту « Мегакреативні упаковки для новорічного подарунка 2015 своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля