Хобби

Кульки на Новорічну ялинку 2015 своїми руками

Написал Margo в 15:54, 25 декабря 2014 г.

Кульки - класичні прикраси, чудово виглядатимуть на Новорічній ялинці 2015. Ці традиційні іграшки зроблені своїми руками бувають самими різними: скляними, паперовими, пенопластовими. До речі, якщо кулька зі скла може швидко розбитися, то іграшка з пінопласту дуже легко дряпається, ламається, кришиться. Якщо у вас є такі зіпсовані з вигляду кулі, то їх можна дуже швидко перетворити на дорогоцінну новорічну прикрасу, використовуючи для декору невеликі пластикові буси і декоративні шнури - наприклад, молочно-білого кольору.

З інструментів для створення кульки на Новорічну ялинку 2015, знадобиться клейовий гарячий пістолет, ножиці і пінцет. Таким способом можна не тільки оновлювати старі пінопластові кулі, а й оформляти не надто цікаві пластикові. А діаметр використовуваних бус і шнурів може бути дуже різним. Але, природно, невеликі кульки краще прикрашати тонким шнуром і ниткою дрібних бус, а великі іграшки можна обклеїти як великими, так і маленькими намистинами. Ще більш оригінально виглядають кулі, декоровані своїми руками в три шнура або нитки одночасно. Для початку потрібно розплести готові гірлянди по окремих нитках. Потім береться шнур, і його кінець занурюється в пінопластову кулю за допомогою манікюрних ножиць або звичайного пінцета. На ділянку кулі біля місця закріплення шнура наноситься трошки клею, і на нього прикріплюється кінчик нитки бус. Клеєм поступово покривається наступна частина кулі і повільно, шар за шаром, укладаються намистини і шнур, поки вся поверхня не заповниться цілком. Відрізаються надлишки, кінець шнурка топиться в пінопласт. Наприкінці за допомогою нитки з голкою, пропущеної крізь полотно шнура, робиться петля для підвішування іграшки.

Як вам така кулька? Дуже цікава і вимагає знань геометрії. Робити її дуже пізнавально. Раджу спробувати.

Для початку підготуйте кружечки-основи як на малюнку.

Для роботи знадобляться 20 кружечків одного діаметра

Складайте їх послідовно. Начебто, нічого складного.

А ось така кумедна вертушка робиться зі смужок паперу за схемою.

Пінопластова кулька або кулька-заготовка з губки може бути чудесно декорована квіточками і невидимками з намистинами.

А таку кульку зробити дуже легко, але займе більше часу. Для роботи візьміть повітряну кульку, обмотайте її нитками, намажте клеєм ПВА і почекайте поки не висохне. Потім проколіть повітряну кульку і дістаньте її.

Також кульки можна скрутити з дроту.

А ось так, можна декорувати своїми руками кулю-заготовку з пінопласту або губки, паєтками і невидимками.

А ось і ще одна кулька з паєтками на Новорічну ялинку 2015 зроблена своїми руками. 


 
Комментарии к посту « Кульки на Новорічну ялинку 2015 своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, іграшки своїми руками