Хобби

Кілька секретів, як зробити сніжинки з паперу на Новий Рік 2015

Написал Margo в 15:32, 22 декабря 2014 г.

Ось знову прийшла зима, за вікном кружляють сніжинки, і зовсім скоро Новий Рік 2015. А чи відомо вам, що серед безлічі сніжинок, неможливо знайти хоча б дві абсолютно однакові?! Це дійсно так, принаймні так стверджують вчені. Кожна сніжинка унікальна! Вони можуть бути різні за розміром, але вони завжди мають тільки 6 променів. Ви тільки уявіть собі, які чудеса творить природа.

Давайте спробуємо навчиться вирізати дуже красиві сніжинки з паперу за схемою, яка буде зрозуміла навіть зовсім маленьким дітям. Застосуємо фактори, які нам вже відомі, для того, щоб зробити красиву паперову сніжинку. Ми будемо робити сніжинки, які матимуть тільки 6 промінчиків. Справжні сніжинки дуже маленького розміру і дуже мало важать. Це ми теж постараємося врахувати, коли будемо робити сніжинки з паперу.

В ідеалі, наша паперова сніжинка повинна мати дуже багато порожнеч, тоді вона буде виглядати більш вишуканою і цікавою. Після того, як ви прочитаєте нашу статтю, ви легко зможете вирізати красиві сніжинки з паперу разом зі своїми дітьми! Якщо ви будете слідувати всім радам, які викладені в даній статті, у вас вдома будуть найкрасивіші сніжинки з паперу. Вашій дитині дуже сподобатися таке заняття. 

- Для заготівлі слід брати папір тонший. Такий папір легше складати і легше вирізати. Але слід звернути увагу на те, що після того, як ми виріжемо сніжинку, її буде складніше розправляти. Тому потрібно бути дуже обережними і розправляти її дуже акуратно, щоб не порвати випадково її промінчики. Дуже незвично виглядають сніжинки з тонкої кольорового або блискучого паперу.

- Для вирізання сніжинки з паперу бажано використовувати гострі ножиці, ще краще, якщо ножиці призначені тільки для паперу. Якщо ж ножицями будуть користуватися маленькі діти, краще брати маленькі.

- Чим більше вигинів паперу ви будете робити, тим цікавіше буде виглядати ваша паперова сніжинка.

- Постарайтеся вирізати якомога більше порожнеч, тоді сніжинка з паперу вийти ще красивіше.

- Перед тим, як почати вирізати, краще намалювати схему олівцем.

Дуже важливо знати, як правильно вирізати сніжинки. Наприклад, якщо робити паперові деталі сніжинки як можна тонші, тоді вона вийде дуже вишуканою. Дуже незвично виглядають вигнуті лінії.

Існує два основних підходи для вирізання красивих сніжинок з паперу:

- Перший підхід: робити явні промінчики і осі з пов'язаними різними деталями. При цьому сніжинки можуть бути симетричними і асиметричними.

- Другий підхід: робити їх різних форм, без явних променів.

Вирізати сніжинки з паперу дуже захоплююче і веселе заняття. Тут ви можете проявити всю свою фантазію. У природі звичайно не буває сніжинок з зірочками і сердечками, але це ж не означає, що ми не можемо їх зробити з паперу ?!

Перед тим, як приступити до вирізання сніжинки з паперу, потрібно підготувати все необхідне. Отже, нам знадобиться наступне: папір потрібного розміру, ножиці для паперу, різні схеми вирізання сніжинок і зовсім небагато часу. 

Ми також покажемо Вам, як ми вирізаємо великі сніжинки з паперу. Для початку необхідно зробити заготовку для майбутньої сніжинки з паперу, для цього необхідно скласти папір в правильну форму і відрізати залишки. Все, тепер заготовка для паперової сніжинки готова.

Потім вибираємо вподобаний візерунок. Від того, які шаблони сніжинок ми виберемо, залежатимуть орнаменти наших сніжинок. Беремо вподобану схему і перемальовуємо її на заготовку. Після того, як візерунок успішно перенесений на заготовку, можна починати вирізати сніжинку з паперу за заданою схемою. Пропонуємо Вам декілька схем, скориставшись якими Ви зможете дуже легко і швидко зробити сніжинки з паперу своїми руками. 


 
Комментарии к посту « Кілька секретів, як зробити сніжинки з паперу на Новий Рік 2015»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, рукоділля, сніжинки з паперу