Хобби

Іграшки на Новорічну ялинку 2015 своїми руками

Написал Margo в 16:03, 29 декабря 2014 г.

З наближенням новорічних свят 2015 практично кожна господиня до найдрібніших подробиць продумує організаційні моменти майбутнього торжества. Замислюється вона і про оформлення та прикрашання Новорічної ялинки 2015. Щороку прикрасити новорічне дерево хочеться особливим способом, так, що б було цікаво, красиво і зі смаком. Але, як відомо, скляні іграшки, які використовуються в більшості сімей, мають властивість битися. Та й приїдаються вони, коли постійно ними користуєшся. Вихід є. Можна зробити іграшки на Ялинку 2015 своїми руками. Це не займає багато часу і зовсім не складно, а атмосфера свята стає тепліше і затишніше.

Важливо не забувати, що діти люблять новорічні свята, вірять в чари і таїнство, тому, робимо прикраси на ялинку з дітьми, так як їм це принесе масу позитивних емоцій. Найпростіше, що можна зробити з іграшок на ялинку 2015 своїми руками це шишки покриті інеєм. Для цього, шишки в необхідній кількості потрібно занурити в розчин, що складається з окропу і солі. Шишки - найпоширеніший матеріал для виготовлення різноманітних виробів. Їх використання доречно як в їх звичайному вигляді, так і використання в різних конструкціях.

Новорічні гірлянди

Хоч раз у житті кожна людина робила Новорічні гірлянди своїми руками. Адже робляться вони дуже просто і швидко, так само вони багатофункціональні і можуть використовуватися як для прикраси приміщення, зокрема вікон, стін, дверей, так і бути повноцінною ялинковою прикрасою. Дуже красиво виглядає гірлянда у вигляді падаючого снігу, при використанні ниток і вати. Виготовлення полягає в тому, що на довгій нитці повинні закріпитися маленькі нитки, що знаходяться на деякій відстані один від одного, і на ці маленькі нитки необхідно кріпити кульки з вати, використовуючи клей. На сьогодні все частіше використовуються іграшки на ялинку з паперу, адже саме папір є не витратним матеріалом і з ним легко працювати. Оригінальним новорічним виробом буде гірлянда створена з паперу. Для цього потрібно нарізати папір, бажано різнобарвний на рівномірні смужки, одну смужку з'єднати в кільце або ланку майбутньої гірлянди, зафіксувати край за допомогою клею, а другу смужку протягнути в цю ланку і так само склеїти. Продовжувати не настільки важкі процеси можна до тих пір, поки не надасте гірлянді потрібної довжини. Гірлянду можна зробити за допомогою різних фігурок, вирізаних з паперу або картону. Для цього потрібно з паперу вирізати вподобані фігурки, наприклад, звірів, сніжинок, сніговиків - все, що хочеться, що б прикрашало свято. Потім ці фігурки слід прикріпити на загальну нитку. Цікаво буде виглядати, якщо іграшки на ялинку з паперу зробити у вигляді гірлянди з тварин або чоловічків що тримаються за руки. Для цього потрібно взяти папір, скласти його гармошкою і з одного боку такої гармошки вирізати тваринну або силует людини. Після того як папір розгорнути вийде дуже кумедна картина, так як на гірлянді будуть звірі або чоловічки що тримаються за руки.

Прикраси на Новий Рік 2015 з картону

Не звичайної краси можна зробити ялинкову іграшку своїми руками зі звичайного картону. Для цього варто вирізати потрібну фігурку і покрити її фарбою, при цьому можна додати в не висохшу фарбу елементи дощику або чогось блискучого. Така іграшка прикрасить будь-яку ялинку. Як видно, новорічні іграшки 2015 можна зробити з будь-якого матеріалу, будь то звичайний папір або картон, шишки, горіхи, яйця, навіть тісто може стати в нагоді для новорічних виробів. 

Новорічна ялинка 2015 прикрашена іграшками, які, створювалися власноруч, буде наділена любов'ю. Включивши фантазію можна створювати оригінальні іграшки і прикраси, які будуть відрізнятися від покупних іграшок масового виробництва, і робити новорічне свято тепліше.

Ідеї ялинкових іграшок 2015 своїми руками. Фото

    


 
Комментарии к посту « Іграшки на Новорічну ялинку 2015 своїми руками »
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, ялинкові іграшки своїми руками