Хобби

Ідеї для новорічних ялинкових іграшок 2015 своїми руками

Написал Margo в 14:50, 18 декабря 2014 г.

По суті, зробити новорічну ялинкову іграшку 2015 - простіше простого. Досить прикріпити до шишки чи маленької іграшки тасьму і підвісити її до ялинки. При бажанні, ялинку можна прикрасити чим завгодно. У Європі стає дуже популярним прикрашати ялинку і будинок в одній коліровій гамі. Для цього пупляються «в тон» не тільки іграшки, а й свічки, гірлянди, посуд. Спробуйте і ви ...

Іграшки зі старих лампочок

Прекрасна ідея для вторинного використання перегорілих ламп! Для цього вам знадобляться: фарби, пензлі і лак для закріплення ефекту. Ще можна використовувати блискітки, стрічки, соломку, гудзики, обрізки паперу і т.д. Хто не дружить з малюванням, може використовувати техніку декупаж - наклеювання серветок з малюнком на добре прокрашену поверхню. Ви можете зайнятися таким рукоділлям разом з малюками.

       

Використовуйте старі газети і папір

Старе добре пап'є-маше ніхто не відміняв! А ще можна обклеїти звичайні ялинкові кулі шматками газет. Також, непогано на ялинці виглядають яскраві картонні ялинки, об'ємні паперові серця, «ліхтарики», «змійки», сніжинки і гірлянди.

         

Ажур з бісеру

Досвідчені умільці можуть зробити з бісеру саму іграшку, а ось початківцям раджу спробувати просто розшити бісером, стразами і намистинами тканинний виріб.

   

Тканинні саморобки

Тканина хороша тим, що знеї можна пошити іграшку фактично будь-якої форми. Дуже стильно виглядають яскраві смугасті або картаті ялинки, сніговички або снігурі «в горошок», великі мереживні серця і вантажні дзвіночки. У більшості випадків вам навіть не знадобляться викрійки. Набивати іграшки можна холлофайбером або синтепоном.

 

Іграшки з фетру

Фетр - матеріал ще цікавіший, ніж тканина, так як він не сиплеться і не потребує обробки по краю, має величезний спектр кольорів і різну щільність, прекрасно клеїться і пришивається, що дозволяє робити іграшки з дрібними деталями.


 
Комментарии к посту « Ідеї для новорічних ялинкових іграшок 2015 своїми руками»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, ялинкові іграшки своїми руками