Хобби

«Чужий» серед своїх: у Луцьку відбувся третій нічний кіноперегляд

Написал Taniuxxxa в 16:18, 13 марта 2013 г.

Вже втретє лучани зібрались на нічний кіноперегляд у кінозалі «Рояль», що знаходиться у обласній філармонії нашого міста. Цього разу вони переглянули славнозвісний науково-фантастичний фільм «Чужий» Рідлі Скота та сіквел Джеймса Камерона «Чужі». Перегляд усіх чотирьох фільмів тривав аж до ранку, і луцькі кіномани вкотре продемонстрували свою витривалість.

Цього разу організатори вигадали щось новеньке: серед усіх учасників проводився розіграш призу – ексклюзивної футболки з символікою фільму за ескізами Г. Ґіґера. Її власника визначили наприкінці вечора методом жеребкування, ним став Антон Безносиков.

У перервах між фільмами гостям пропонували переглянути короткометражки та музичні кліпи. А початок кожної з частин «Чужих» супроводжувався розповіддю про цікавинки зі  зйомок. Нагадаю, перша частина фільму була знята у 1979 році, тож рівень роботи усієї команди вартий похвали.

Загалом третій кіноперегляд проекту «Кіномонополія» від «Lutsk night cinema» відвідали близько 40 людей. Було чимало постійних відвідувачів, а також тих, хто приєднався до проекту вперше. 

Організатори обіцяють, що «Кіномонополія» триватиме і надалі. Стежте за афішами та беріть участь у виборі наступних фільмів для нічних кінопоказів.


 
Комментарии к посту « «Чужий» серед своїх: у Луцьку відбувся третій нічний кіноперегляд»
Комментарии 1
Отличное мероприятие для молодежи.
 
Теги: кино, фильмы