Хобби

Чудо ялинки 2015 своїми руками: просто і красиво

Написал Margo в 15:41, 18 декабря 2014 г.

Такі милі саморобки у вигляді ялинок ви можете зробити самі. Дивлячись на них, розумієш, що  людська фантазія - невичерпне джерело. Тут ви можете підглянути ідеї для Нового року 2015.

Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що новорічну ялинку можна зробити практично з будь-якого матеріалу, який тільки можна собі уявити! Підійдуть клаптики тканини - і не обов'язково зеленого кольору. Відмінно буде виглядати повсть. Будь якої структури картон і папір. Шпагат або міцні нитки, намотані на каркас. Неймовірно стильно виглядають гудзики! Та це ж просто знахідка!

Ті з вас, хто володіє технікою валяння можуть зваляти собі милу затишну ялинку з повсті і прикрасити її намистинками.

Не менш різноплановими можуть бути і вироби зі звичайного кольорового паперу або картону. Ними можна прикрасити святковий стіл, а також декорувати підвіконня.

Підвісні повітряні ялинки можна використовувати як ялинкові іграшки або декорувати ними вікно.

Що може бути симпатичніше і екологічніше, ніж ялинка із соснових шишок? Пахне вона майже так, як і жива, а от задоволення від її створення - це бонус вашій ретельності. Для створення подібної композиції знадобиться силікатний клей, підставка та шишки.

Кавове деревце у вигляді ялинки виливає абсолютно неймовірний аромат кави! Робиться просто - на підставку силікатним клеєм наклеюються кавові зерна. Їх можна змішувати з намистинами та іншими прикрасами.

Пишна ялинка з подушечок немов цариця, яка прийшла з арабських казок. Чи не правда, в ній є щось східне? На наступній картинці ви бачите майстер-клас з виготовлення такої ялинки.

Тканинні ялиночки-трикутники пошити дуже просто. Але одна ялинка буде виглядати занадто самотньо. Краще виготовити композицію, поєднуючи тканини в єдиний мотив.

Ви бачите, що таку ялинку-конус зробити досить просто. У даному випадку обидва деревця виконані в пастельних відтінках, що, втім, не зменшує новорічного настрою.

Оригінальні ялиночки виходять з ... паличок. Підготуйте палички приблизно однакової товщини і довжини. Краще, якщо це будуть саме гілочки або прути, а не оброблена деревина. Закріпіть палички в художньому порядку навколо підстави (див. малюнок), а потім покрийте все сніговим спреєм і блискітками.

У вигляді ялинок можна також виготовити дуже стильні підсвічники. У даній композиції використано повсть і намистини.

Веселого вам Нового року 2015 і безперервного натхнення!


 
Комментарии к посту « Чудо ялинки 2015 своїми руками: просто і красиво»
Комментарии
 
Теги: Новий Рік 2015, ялинкові іграшки своїми руками, рукоділля