Беда

Маріуполь в блогах від Луценка, Безухова, Найема

Написал MassimoUA в 23:04, 24 января 2015 г.

Ігор Луценко в блогах на Українській правді виклав звернення від партії та підписався лідером Юлією Тимошенко. Події у Маріуполі називають "Злочином проти людяності". Вимагають воєнний стан, екстренне засідання та допомогу світових лідерів.

Вводити чи не вводити воєнний стан? Це політичне чи військове рішення? Які домовленності не дозволяють ввести воєнний стан? Що дасть военний стан у Маріуполі? У нас забрали Крим, Схід тепер бомблять мирний Маріуполь. Порошенко виступає разом з Турчинов проти воєнного стану. А Тимошенко його постійно вимагає. Відчуваєте цей неприємний запах політики?

Не можу залишити без уваги відеоблог на тему військового стану від Максима Безухова:

Що скажете? Введення воєнного стану сприятиме подоланню ворога, чи це лише усугубить ситуацію?

Мустафа Найем на тій ж Правді публікує пост з інтригуючою назвою ''Зачем умирать за Мариуполь?''. Я вже подумав, що це натяк на здачу аєропорту. Але перечитавши зрозумів, що це спроба сказати Європі, що "Зима близько". Доречі пост вийшов досить цікавим, прочитав на одному подисі. Досить слушне історичне порівняння.

P.S. Українські світила, які відповідають за бойвий дух української нації кажуть, що підвищення активості терористів це останні конвульсії. Ніби Путін вибиває останні козирі перед переговорами. Може й так... Шкода Маріуполь...


 
Комментарии к посту « Маріуполь в блогах від Луценка, Безухова, Найема»
Комментарии
 
Теги: Мариуполь, введення воєнного стану