Беда

Картонна країна, картонне взуття та життя наших хлопців у зоні АТО

Написал MassimoUA в 23:09, 19 ноября 2014 г.

Скільки ще людей має загинути від куль, осколків, згоріти, замерзнути, щоб простий сільський хлопець, вкрай далекий від всяких наук, усвідомив, хто є хто в цьому житті?

Українським солдатам в зоні АТО в черговий раз поставили картонне взуття. Про це поскаржився боєць з батальйону «Сармат». Його колега з батальйону «Київщина» говорить про те ж: "Нам прислали зимові берци з Главку, так вони почали рватися на третій день, і не тільки по швах. При тому, що це нове взуття, зшите недавно, а не те, що лежало на складах . Одну пару я надягав на блокпост, і буквально з 18.00 до 12.00 наступного дня при звичайній ходьбі вона також розлізлася ".

Ще один поскаржився на те, що у нього нормальні, тобто, не картонні, берци, але чомусь вони страшенно натирають ноги.

А ці ублюдки далі рулять: життя Льовочкіна, Вілкула та Колеснікова після Майдану.

І ось, після прочитання цієї новини, я, шановні читачі, відчув дежа вю. Така новина вже недавно попадалася мені на очі. Читаємо повідомлення від 26 червня цього року.

Отримана взуття розклеюється на другий день, легко промокає, цвяхи вилазять і ранять ноги бійцям, - повідомив голова тимчасової комісії Львівської облради зі сприяння підрозділам Збройних сил України на території області Ярослав Мудрий.

Скоро річниця Майдану! Читайте: підсумки, які здобула наша країна.

- Матеріал, з якого виготовлена ця взуття, більше схожий на картон, ніж на шкіру - легко рветься руками. Ми подали відповідні запити в прокуратуру. Судячи з маркування, ці «берци» виробляються на одній з київських фабрик. Причому держава закуповує їх по 240 гривень за пару, в той час як такі ж можна купити на львівському Краківському базарі за 150 гривень...

Заодно згадуємо бронежилети з «бронепластини» з жерсті або ж бронежилети недостатнього класу захисту. Також освіжаємо в пам'яті скарги солдатів на те, що їм в горло не лізуть американські сухі пайки, вони живуть у рваних наметах і не оцінюють по достоїнству вкопані в землю утеплені контейнери, в яких вони повинні жити і померти.

Природньо, берци, вагончики, обмундирування паскудної якості закуповуються за завищеними цінами, що дозволять особливо заповзятливим персонам заробляти чималі гроші.

Це все, власне, до чого: для українського політичного класу солдат - не просто витратний матеріал, а вертикальний, різного зросту і стану, шматок м'яса. Саме такі асоціації спливають у розумі, коли мені на очі трапляються подібні новини.

Скільки ще людей має загинути від куль, осколків, згоріти, замерзнути, щоб простий сільський хлопець, вкрай далекий від всяких наук, усвідомив, хто є хто в цьому житті?
 
Комментарии к посту « Картонна країна, картонне взуття та життя наших хлопців у зоні АТО»
Комментарии
 
Теги: АТО