Беда

День національної зради: Олег Махницький обіцяв розслідувати масове вбивство людей в Одесі 2 травня

Написал MassimoUA в 19:00, 18 ноября 2014 г.
Олег Махницький обіцяв розслідувати масове вбивство людей в Одесі 2 травня
Олег Махницький обіцяв розслідувати масове вбивство людей в Одесі 2 травня

Рік тому, почалась Революція гідності. Зі сцени Майдану людям пообіцяли європейське майбутнє та нове життя: без корупції, свавілля чиновників та олігархів. Люди повірили і змусили владу піти.

Фактично, під керівництвом лідерів Майдану відбувся державний переворот. За це загинули більше сотні українців. Але ідеали Майдану були цинічно зраджені його ж очільниками. Нічого з того, що обіцяла людям нова влада, не здійснилось.

Лідери “Революції Гідності” кинули сотні людей під кулі задля того, щоб здобути владу в країні. Тому річницю Майдану ми пропонуємо назвати Днем національної зради.

Колишній генеральний прокуров Олег Махницький обіцяв розслідувати масове вбиство людей в Одесі 2го травня. Навіть кликав на допомогу таких собі «американських» експертів. Ніхто не покараний, винних не знайдено і тільки Махницький зараз десь у власному будинку в Лондоні (купленому за гроші, вкрадені за час перебування на посаді Генпрокурора) попиває елітний алкоголь та й не згадує про свої обіцянки!

 
Комментарии к посту « День національної зради: Олег Махницький обіцяв розслідувати масове вбивство людей в Одесі 2 травня »
Комментарии
 
Теги: Олег Махницький, Одеса